Gozdzik nowe logo

Zespół Monitorowania Zmian

w  Kulturze  i  Edukacji

Relacja z wizyty dra Cosmina Ciocana

W dniach 14-21. 05. 2016 roku, dzięki inicjatywie Zespołu Monitorowania Zmian w Kulturze i Edukacji, gościliśmy dra Cosmina Tudora Ciocana z Universtatea Ovidius Constanta w Rumunii.

Podczas swej wizyty dr Ciocan uczestniczył w spotkaniu z Dziekanem Wydziału Nauk Pedagogicznych dr hab. Piotrem Petrykowskim prof. UMK, przeprowadził warsztaty dla doktorantów, seminarium oraz wykład dla studentów.

Razem z naszym Gościem ustaliliśmy możliwe kierunki dalszej współpracy. Wśród nich prowadzenie międzynarodowych konferencji internetowych, możliwość składania wspólnych wniosków w konkursach. Otrzymaliśmy również zaproszenie do uczestnictwa w letniej szkole w Rumunii. To był owocny czas, a poniżej przedstawiamy krótką fotorelację.